Decoration Decoration

Kavinė – picerija „Starpizza“

Užsukite paragauti įvairiausių skonių picų, salotų, sriubų ir net jautienos didkepsnio, kepto ant karšto akmens!

Kavinė „Vila skaudvila“

Nuostabi aplinka, platus dienos pietų pasirinkimas ir sotūs patiekalai patiks kiekvienam, ieškančiam ramios vietos pasistiprinti.

Restoranas „Skonio džiazas“

Skanūs dienos pietūs, moderni Europietiška virtuvė ir maloni aplinka leis atitrūkti nuo reikalų ir pasimėgauti tikru skonio džiazu. Maistą galima valgyti vietoje arba išsinešti su savimi.

Sušių baras - vyninė „Šaukštelio studija“

Pačiame Tauragės miesto centre įsikūrusi vyninė, kuri specializuojasi sušių gamyboje ir siūlo itin platų aukščiausios kokybės japoniškų suktinukų asortimentą.

Kinų restoranas "Da Feng"

Atraskite kinų virtuvės šedevrus - daugybę įvairaus skonio sriubų, puikiai paruoštą antieną, jautieną, kiaulieną ir žuvį, gardintą originaliais, iš Kinijos atvežtais prieskoniais.

Kavinė „Vero Cafe“

Karštos kavos puodelis, gardus desertas ir puiki diena garantuota! Mėgaukitės kokybiška kava jaukioje kavinės aplinkoje arba pasiėmę karšto gėrimo puodelį su savimi.

Meižio poilsiavietė

Nuostabi gamta ir tyvuliuojančio Meižio tvenkinio ramybė puikiai tiks tiek smagiai iškylai gamtoje, tiek trumpam atokvėpiui žygiuojant aplinkiniais pėsčiųjų takais.

Genių atodanga

Geologinė atodanga įspūdingai aukšta (maždaug 24 metrų) ir ilga (maždaug 160 metrų). Erozijos veikiamos atodangos atveria įspūdingus vaizdus ir sluoksnius, bylojančius apie 200 tūkstančių metų istoriją.

Plynoji aukštapelkė

Plynoji – aukštapelkė apima 357 hektarų plotą. Pelkėje įrengtas pažintinis takas, kurio ilgis 1,6 kilometrai – jis veda į pelkės vidurį, iš kur atsiveria plynė. Iš pelkės išteka Alangos upė. Čia gausu retų augalų ir gyvūnų, peri saugomi paukščiai. Padavimai byloja, kad kadaise čia nuskendo dvaras.

Pagramančio regioninis parkas

Miškingas parkas, kurio išskirtinis bruožas – rėvų gausa ir kabantys tiltai, jungiantys upių krantus. Stačiuose šlaituose gausu atodangų, skardžių, o slėniuose veši natūralios pievos. Slėnių šlaitai pasidabinę piliakalniais, pilkapiais, senkapiais – šio krašto praeities liudininkais, o akmenys ir ąžuolai čia vadinami milžinais.

Jūros upės parkas

Netoli miesto įkurtas parkas vilioja senaisiais baltų simboliais. Parko lankytojai gali susipažinti su senovės lietuvių zodiaku ir atskleisti, ką šiais ženklais norėjo pasakyti mūsų protėviai.

Lakštingalų slėnis

Pagramančio parko zona, kur prasideda ir baigiasi Akmenos upės pažintinis takas. Slėnyje yra tvenkinys su salele, žaidimų aikštelė su sūpynėmis, pavėsinė bei nedidelė estrada. Lakštingalų slėnyje kasmet vyksta įvairūs kultūriniai Tauragės, Šilalės rajonų renginiai.

Plaukimas baidarėmis Žemaitijoje

Tauragės apylinkėse gausu vandens maršrutų ir turistinių trasų. Žavingos gamtos apsuptose upėse įrengtos poilsiavietės, o plaukiant akis džiugina įspūdingos atodangos, upių kilpos ir dangų remiantys piliakalniai.

Taurų nuotykių parkas

Nuotykių parke laukia 6 skirtingo sudėtingumo trasos: pradedant nuo mažųjų ir baigiant garbaus amžiaus lankytojais. Trasų ilgis siekia net 4 km. Čia lankytojai gali nemokamai vaikščioti po parko teritoriją, kurią sudaro 20 hektarų plotas ir užsiimti pasyviu laisvalaikiu, atrasti savo ramybės kampelį. Parke įrengti dekoratyviniai tilteliai, pavėsinės, įvairios sūpynės ir čia gausu vietinių skulptorių gamintų skulptūrų.

Viešvilės rezervato lankytojų centras

Apsilankykite griežčiausią apsaugos statusą turinčioje teritorijoje ir vieninteliame Lietuvoje kurtinių veislyne. Lankytojų centre laukia moderni ekspozicija, kur pristatomos Karšuvos girios vertybės ir daugybę įdomių istorijų apie įprastas ir retas rūšis. Iš lankytojų centro galima keliauti į Artosios aukštapelkę.

Tauragės krašto muziejus

Tauragės krašto muziejus įkurtas 1990 m. Muziejaus fondą sudaro daugiau kaip 20 000 eksponatų. Stambiausi – istorijos ir etnografijos bei tautodailės rinkiniai. Gamtos skyriuje pagamintos paukščių iškamšos, įvairūs muliažai. 2019 m. pradžioje Tauragės pilyje duris atvėrė modernios erdvės, kuriose lankytojų laukia Istorijos, Etnografijos, Gamtos ekspozicijos, o nuobodžiauti neleis modernios technologijos.

Tauro safari

Taurų nuotykių parkas kviečia išbandyti naująjį Safari. Safari maršrutas driekiasi per Tauragės kraštą, o kelionės organizatorius sako, jog daugelis, išbandę Safarį, nustemba, kokia gražumo gamta atsiveria safario metu.

Tauragės krašto muziejaus tremtinių ir politinių kalinių kančių namai

Muziejus įkurtas buvusioje NKVD būstinėje. Rūsyje buvo kameros, o viršutiniuose aukštuose vykdavo tardymai. Ekspozicijoje pasakojama apie tremtį, kalėjimus ir lagerius, apie krašto partizanų gyvenimą bei rezistentų kančias. Interaktyviame tardymo kambaryje lankytojai gali sudalyvauti tokiame tardyme patys. Muziejaus erdvėse įrengtas partizanų bunkeris-slėptuvė.