Apie mus

Pačiame Tauragės centre įsikūręs šeimos viešbutis „Senamiesčio apartamentai" duris atvėrė 2018 metų vasarą.

Viešbutyje yra 13 jaukiai ir moderniai įrengtų kambarių. 5 numeriai išsiskiria erdvumu, turi virtuvėles, todėl juose labai patogu apsistoti ilgesniam laikui.

Kiekvieno „Senamiesčio apartamentų" svečio diena prasideda gardžiais kontinentinio stiliaus pusryčiais. Gausūs, švediško stalo principu pateikiami pusryčiai įskaičiuoti į kambario kainą, todėl papildomai už juos mokėti nereikės.

Kambariuose gaivų orą užtikrina modernūs oro kondicionieriai ir rekuperacinė sistema, o malonų laisvalaikį - televizoriai su daugybe kanalų ir „Netflix" filmų platforma.

Čia vertinamas kokybiškas poilsis, todėl stengiamės, kad kiekvienas svečias pasijustų jaukiai ir patogiai, lyg namuose. Siekiame svečius aptarnauti aukščiausiu lygiu ir apgalvojame net pačias mažiausias detales.

Kaip atvykti? Susisiekimas esant Tauragėje

map map

Važiuojant automobiliu, lengviau atvykti iš Dariaus ir Girėno gatvės pasukus į Respublikos gatvę, o iš jos - dešiniau, į Bažnyčių gatvę. Esame įsikūrę yra šalia „Vero Cafe" kavinės ir „Čia Market" prekybos centro.

Susisiekimas iš kitur. Kaip atvykti?

Iš Vilniaus į Tauragę - atvykti galima tarpmiestiniu autobusu arba automobiliu, kelionė užtruks apie 2,5 - 3 val.

Iš Kauno -mus pasieksite per 1,5 valandos. Rekomenduojame vykti tarpmiestiniu autobusu arba automobiliu.

Smagu į Tauragę atvykti ir iš Klaipėdos ar pajūrio - nes kelionė autobusu ar automobiliu truks vos 1 valandą.

Nuo Palangos oro uosto ir pajūrio kurortų iki Tauragės - 1,5 valandos kelias. Tereikia šokti į automobilį ar tarpmiestinį autobusą ir gėrėtis pro langą lekiančiomis žavingomis Žemaitijos apylinkėmis.

Tarpmiestiniu autobusu atvykę į Tauragės autobusų stotį, iki „Senamiesčio apartamentų" galite ateiti pėsčiomis arba išsikviesti taksi. Pėsčiomis užtruksite 10 min, taksi automobiliu - 2-3 min.

Susisiekite su mumis

Turi klausimų?